Teamleden vzw Vrienden van het Huizeke

Kris Raemdonck, coƶrdinatrice

(kris@vrienden-huizeke.be)

Ann Milis, schoolpoortwerkster

(ann@vrienden-huizeke.be)

Marisa Mendoza, schoolpoortwerkster

(marisa@vrienden-huizeke.be)

Steven De Walsche, buurtwerker

(steven@vrienden-huizeke.be)

Anahit Petrosian, schoolpoortwerkster

(anahit@vrienden-huizeke.be)

Annemie Van Houdt, schoolpoortwerkster

(annemie@vrienden-huizeke.be)