Deelname 'Communities for Sciences'

Gepubliceerd op
26/1/2024

Vrienden van het Huizeke heeft bijgedragen aan een EU-gefinancierd onderzoeksproject genaamd "Communities for Sciences" (C4S) met als doel wetenschap toegankelijk te maken voor iedereen, van kleuters tot volwassenen. Het project omvatte partners uit 9 Europese steden en werd gedurende 3 jaar uitgevoerd, waarbij de nadruk lag op het creëren van levende laboratoria voor speelse wetenschapsactiviteiten voor kinderen en ouders.


Wil je meer weten over dit project, hoe onze schoolpoortwerkers Marisa en Anahit hieraan hebben meegewerkt en welke beleidsaanbevelingen eruit voortkomen? Bezoek de website https://cordis.europa.eu/project/id/872104 voor meer informatie en lees de tekst van onze schoolpoortwerker Marisa over hoe Vrienden van het Huizeke heeft meegewerkt aan dit project.