Over ons

Ons team

De grote groep vrijwilligers wordt bijgestaan door een hecht en deskundig team.

Kris Raemdonck
Coördinatrice

Gedreven en ervaren maatschappelijk werkster, die mee aan de wieg stond van het Huizeke

kris@vrienden-huizeke.be
Andy Vandermeersch
Maatschappelijk werker

Ervaren en deskundige hulpverlener, bouwde samen met Kris het Huizeke verder uit

andy@vrienden-huizeke.be
Marisa Mendoza
Brugfiguur, Schoolpoortwerkster

Werkte al vele jaren in Brussel voor ze ons team vervoegde, en is intussen allicht de best bekende schoolpoortwerkster in het BHG

marisa@vrienden-huizeke.be
Steven De Walsche
Buurtwerker, Vrijwilligerscoach

Hij zorgt voor het reilen en zeilen van het buurthuis, is vast aanspreekpunt voor de bezoekers en de onmisbare steun voor de vrijwilligers

steven@vrienden-huizeke.be
0484 28 60 26
Ann Milis
Brugfiguur, Ervaringsdeskundige

Onmisbare kracht vanuit haar levenservaring en intussen verworven deskundigheid

ann@vrienden-huizeke.be
Anahit Petrosian
Brugfiguur, Schoolpoortwerkster

Weet alles over migratie en integratie vanuit haar levenservaring en is zo de ideale brugfiguur voor velen

anahit@vrienden-huizeke.be
Sofie Raeymaekers
Maatschappelijk werkster

De meest recentste aanwinst! Sofie werkt zowel met Andy rond TBC-patiënten en dakloosheid, als collega van Ann binnen de schoolpoortwerking

sofie@vrienden-huizeke.be

Het Bestuur

Dorian Lauwaert

Bestuurslid

Stefaan Deyck

Bestuurslid

Edwin Vanhollebeke

Bestuurslid

Luc Comhaire

Gecoöpteerd lid

Marc Decoene

Secretaris

Tony Groessens

Penningmeester

Michel De Brabander

Voorzitter

Onze Vrijwilligers

Het Huizeke zou niet bestaan zonder onze grote groep vrijwilligers. Of ze nu bestuurder zijn, of onthaalmedewerker, of digitale ondersteuner, of...: ze zetten zich allemaal onbezoldigd in voor al wie in Het Huizeke langskomt.

We werken samen met het Steunpunt Vrijwilligerswerk Brussel, recente vrijwilligersvacatures zijn steeds te vinden op vrijwilligerswerk.be

Wil je zelf ook helpen?

Neem contact op met Steven, en laat weten wat je graag zou doen, wanneer en hoeveel uren je wil besteden.