Steun Vrienden van het Huizeke gratis via Trooper

Gepubliceerd op
25/3/2024

Gewoon door eerst via www.trooper.be/vriendenvanhethuizeke te passeren en vanop die pagina door te klikken naar één van de meer dan 1.000 webshops die onze vereniging met veel plezier een stukje van jouw aankoopbedrag schenken.

We leggen het even in stapjes uit:

Stap 1: Ga naar www.trooper.be/vriendenvanhethuizeke.


Stap 2: Zoek naar de webshop waarbij je wil shoppen.


Stap 3: Laat je gegevens na in de pop-up als je wil weten hoeveel jouw aankoop onze vereniging zal opleveren en shop daarna zoals altijd. Het kost je niks meer.


Stap 4: De webshop steunt ons met een percentje van je aankoop.  

Die aangesloten webshops zijn trouwens niet van de minste: Bol.com, Booking.com, JBC, Krëfel,Torfs, Tui,…  en nog zo’n 1.000andere shops! Neem maar eens een kijkje op www.trooper.be/vriendenvanhethuizeke.

Of nog eenvoudiger : Installeer de Trooper Browser op je smartphone en stel deze in als jouw standaardbrowser. Zet het icoon meteen ook op je homescherm van je smartphone.