Ons Team

Kris Raemdonck, coördinatrice

(kris@vrienden-huizeke.be)

Andy Vandermeersch, hulpverlener

(andy@vrienden-huizeke.be)

Fiona Timmermans, hulpverlener/brugfiguur

(fiona@vrienden-huizeke.be)

Steven De Walsche, buurtwerker

(steven@vrienden-huizeke.be)

Ann Milis, brugfiguur

(ann@vrienden-huizeke.be)

Marisa Mendoza, brugfiguur

(marisa@vrienden-huizeke.be)

Anahit Petrosian, brugfiguur

(anahit@vrienden-huizeke.be)

Dorian Lauwaert, brugfiguur digitale inclusie

(dorian@vrienden-huizeke.be)